تبلیغات
SAFIR - آنچه باید درمورد آمیزش مقعدی بدانید رنده و سالاد ساز نایسر دایسر اصل نرم افزار تخصصی شکارچی ایمیلکامپیوتر جیبیساعت بدون عقربه GUCCI !!!فروتل مجری تجارت الکترونیک
 

آنچه باید درمورد آمیزش مقعدی بدانید

نوشته شده توسط :امیر محمدی
1389/07/12-01:06

به آرامی وارد کنید
اگر سکس مقعدی بدرستی انجام شود، می تواند تجربه ای خوشایند برای زنان باشد (برای شما از قبل لذت بخش بوده). بر خلاف تصو عمومی اینکار نه مضر است و نه قیافه آلت مردانه شما را عوض خواهد کرد. اما بیاد داشته باشید که، چون در این منطقه رشته های عصبی فراوانی قرار دارند، قطعاً اگر بد رفتاری صورت گیرد، زن درد زیادی را متحمل خواهد گشت.
هر گاه چیزی وارد مقعد گردد، ماهیچه های آن دچار تشنج موضعی می گردد. اگر منتظر نشوید که این ماهیچه ها راحت شوند، نتیجه چیزی جز درد فوری و طاقت فرسا نخواهد بود. تنها راهی که زن هم از این کار لذت ببرد این است که شما تا حد ممکن راحتی وی را مراعات کنید... و البته منظور راحتی محیط سکس نیست بلکه راحتی خود اوست.

فشار نیاورید
قبل از هر چیزی، شما هرگز نباید به زنتان فشار وارد کنید، در غیر اینصورت درد و ناراحتی قطعی است. او باید هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی احساس راحتی داشته باشد.
خوب پس اگر به جسم وی توجه نکنید چطور می توانید ذهن وی را در آرامش قرار دهید؟ آنقدر هم که فکر می کنید کار سختی نیست، فقط کمی وقتصرف کنید و قبل از فرو کردن آلت خود در مقعد او، یک سری کار مقدماتی را انجام دهید.

شروع کار
با همدیگر به حمام بروید و یکدیگر را بشویئد و تحریک کنید. از یک صابون مسطح و آب برای شستن ...

اسفاده کنید. با ملایمت یک انگشت را وارد مقعد زن بکنبد تا درون آن را بشوئید. آرام باشید و با مهربانی رفتار کنید. با یکدیگر بازی کنید. اگر تصمیم به دخول در مقعد دارید و نگران تماس با مدفوع هستید، خیلی آرام و با مهربانی یک انگشت چرب خود را به درون مقعد کنید و باقی مانده مدفوع درون آن را بیرون بکشید، اگر بخواهید می توانید از دستکش لاتکس یا لاستیکی اسفاده کنید، اگر هیچ چیز نیافتید می توانید از یک تنقیه کوچک آب گرم استفاده کنید. مراقب باشید با تنقیه آب زیادی را وارد معده نکنید چون اینکار ممکن است بعداً باعث ورم معده و درد معده بشود. وقتی هردو شریک احساس کردند که تمیز هستند می توانند کار خود را شروع نمایند.

درآمد واقعی از اینترنت و کاملا مطمئن

لیسیدن
فرض کنید شما و شریکتان کاملا با یکدیگر راحت هستید، کند و کاو بدن وی باید رفتار آغازین مناسبی برای هر دو شما باشد. مستقیم سراغ پشتش نروید، بلکه، بطرف پلئین بدنش بروید. خوشبختانه لز قبل موضوع سکس مقعدی را مطر نموده اید، در غیر اینصورت ممکن است او بپرسد، « به اسم آماده سازی چکار داری می کنی؟» بدون آمادگی قلبی چیزی را وارد مقعدش نکنید چون خیلی از مردم هنوز آنرا یک تابو می دانند و او ممکن است کلا از چنین عملی متنفر باشد. همینطور که مشغول سکس زبانی هستید ، پاهایش را بالا برده و از هم باز کنید و با زبانتان سراغ سوراخ دیگرش بروید (بله، البته او قبلا یک دوش حسابی گرفته است). امکان اینکه او را شگفت زده کنید از احساس باور نکردنی زیاد است.

به آرامی لیس بزنیدش و اگر واقعا هیجان زده شد، اورا برگردانده و در حالت "doggy position" (یکی از حالات سکسی یا همون سگی) قرار دهید تا ضمن اینکه به سوراخ مقعد وی مسلط تر هستید همزمان با انگشت واژنش را می مالید و یا وارد می کنید.
اولین مراحل شامل ماساژ مقعد می باشد. معمولا در ابتدا اگر مقعد لمس شود از ورود ممانعت می کند. قبل از ورود هر چیزی ابتداً باید ماهیچه ی مقعد شل بشود. خیلی از مردم از اینکه شخصی به مقعدشان دست بزند ناراحت می شوند و زمان زیادی لازم است تا یاد بگیرند که آرام باشند و احساس لذت بکنند. در ابتدا مقعد را با یک روان کننده که بیشتر آن از آب باشد و یا حتی بزاق روانکاری کنید. حلقه اطراف سوراخ را با ملایمت و با یک حرکت سبک دایره ای نوازش کنید. با ملایمت بر روی حلقه اطراف سوراخ فشار بیاورید اما وارد آن نشوید، این کار را تا زمانی که احساس کردید که ماهیچه شل شدند و سوراخ کمی باز شد ادامه دهید.
همینطور که می مالید ببینید چه واکنشی نشان میدهد، اگر نسبت به ادامه کار مشتاق بنظر آمد، پس به کارتان ادامه دهید.
در اغلب اوقات ماساژ مهبل و یا انجام تحریک چوچوله با دهان به شما برای ماساژ مقعد کمک می کند، این عمل باعث می شود که برانگیختگی و لذت بردن زن، حواسش را از تمرکز بر روی مقعد پرت کند. برای هر دو شریک لازم است که شل باشند و احساس راحتی بکنند. اگر شما با عجله یا با فشار ای کار را بکنید مطمئن باشید که کارتان به نتیجه نخواهد رسید ممکن است چندین جلسه و یا هفته وقت لازم داشته باشید که زن احساس راحتی بکند، پس آرام و صبر باشید.
اگر زن به آمیزش مقعدی عادت داشته باشد و شما به زمان و حالت شل شدن مقعد آشنایی داشته باشید و مقعد منقبض نبود شما می توانید کاوش مقعد را شروع کنید. سوراخ مقعد و روده بسیار حساس هستند مراقب باشید که اشیایی وارد آن نکنید که صیقلی و یا تیز باشند، ناخن هایتان را هم بکوتاه کنید . حلقه اطراف سوراخ مقعد را ماساژ دهید و منتظر بمانید که شل شده و باز شوند. وقتی که این اتفاق افتاد، شروع به فشار دادن اندکی از نوک یکی از انگشتانتان بداخل کنید. اگر احساس کردید که سفت و منقبض شد، توقف کنید، انگشتتان را بیرون بیاورید و ماساژ دادن مقعد را یکی دو دقیقه دیگر از سر بگیرید. اگر مقعدش شل شد مجدداً نوک انگشتان را وارد بکنید. آرام باشید و سعی نکنید که کل انگشتتان را در ابتدا وارد بکنید.در حقیقت قبل از اینکه مقعد سفت شود فقط یک قسمت کوچک از انگشت ممکن است وارد شود. اگر شما در ابتدا با سرعت وارد شوید ممکن زن احساس ناراحتی زیادی بکند، زمان را از دست می دهید و این ممکن است پایان کارتان باشد. زن می تواند وقتی که مقعدش سفت میشود را حس کند و یاد بگیرد که آن را شل کند. این موضوع که زن یاد بگیرد که چطور مقعدش را شل کند وقتی که اشیا بزرگتری وارد مقعدش می شود خیلی بدرد می خورد.

در ابتدا شما باید انگشتانتان را بدون حرکت به اطراف وارد کنید. شما می خواهید شرایطی را بوجود آورید که او فقط احساس کند شیئی درون مقعدش است. وقتی که او ارگاسم را تجربه می کند، احتمالاً از اینکه احساس کند شیئی درون مقعدش است، لذت می برد. وقتی زن احساس راحتی کرد و مقعدش شروع به گشاد شدن شد، به آرامی شروع به بیرون و درون کردن انگشت و حرکت دورانی آن بکنید. با ملایمت شروع به هل دادن سوراخ مقعد به سمت بیرون بنمائید. وقتی که زن یاد گرفت از بودن یک انگشت در داخل مقعد لذت ببرد، شروع به وارد کردن دومین انگشت بنمائید. همیشه آرام و مطمئن باشید که آو شل و راحت است.
موقعی که شما دو انگشت خود را وارد کرده اید ممکن است که بخواهید از بات پلاگها استفاده کنید تا به او کمک کنید تا گشاد تر شود. بات پلاگها آلتهای مصنوعی مخروطی شکل با یک پایه قیفی هستند. مخروط ها به شما اجازه می دهند که به راحتی مقعد را گشاد کنید و پایه قیفی آن از سر خوردن آن به درون روده جلوگیری می کند. به یاد داشته باشید که هرگز نباید چیزی را که پایه قیفی شکل ندارد را درون مقعد کنید زیرا ممکن است که روده بزرگ آن را بدرون خود بکشد و برای بیرون آوردن آن شما حتما باید به دکتر مراجعه نمائید. معمولا یک بات بلاگ با سایز کوچک تا متوسط که قطری بین 5/0 تا 5/10 اینچ دارد برای این کار مناسب است. برای زنانی که دوست دارند احساس شدیدی بکنند که اشیاء بزرگی درونشان وارد شده، آسمان هم کم است. بهتر است که یک کاندوم بر روی بات بلاگ بکشید. این کار باعث تمیز شدن راحت تر و محافظت از آلات غیر سیلکونی است.
آماده سازی مقعد به وسیله بات بلاگ به تنهایی یک فصل جدا است ولی ما از آن می گذریم و دلیل اصلی اش نبود آن در ایران و یا در دسترس نبودن آن است بهر حال اگر کسی خواست بگوید تا آن را هم تو این تاپیک قرار بدهم.
بعد فرو کردن دو انگشت مانند دفعه قبل عمل کنید ابتدا کمی مکث نمائید تا زن عادت کند و مقعدش شل گردد سپس شروع به حرکت دادن انگشت خود بکنید و بیاد داشته باشید که آرام انجام دادن این کارها کلید موفقیت شنا است.
حال می توانید سرعت حرکت انگشت خود را کمی زیاد تر کنید، می توانید در حین این کار به سراغ کس او نیز بروید و او را از دو سمت به لذت برسانید « هرگز انگشتی را که به داخل مقعد او کرده اید به داخل واژن نکنید»

هر موقع تصمیم به آمیزش مقعدی گرفتید باید به زن این اطمینان را بدهید که به مقعد او آسیبی وارد نخواهد شد او باید نظر خوشایندی در مورد وارد شدن آلت شما در مقعدش داشته باشد. وقتی که مقعدش را بوسیله انگشتانتان آماده می کنید، آرام باشید« ببین چقدر دارم بهت می گم آرام باش» یک عصر کامل و حتی یک روز را برای این فرصت ویژه برنامه ریزی کنید. حالا وقت آن است که به آرزویتان برسید ولی باز هم آرامش خود را حفظ کنید. ابتدا با انگشت کمی مقعد را باز نمائید و سپس به آرامی سر آلت خود را فرو کنید به خاطر داشته باشید که حتما از یک روانکار استفاده نمائسد مدتی مکث کنید و کم کم شروع به فشار دادن آلت خود کنید اگر مراحل قبلی را به درستی انجام داده باشید زن نبائید احساس درد نمائید یا حداقل درد زیادی را متحمل نشود. در حین داخل کردن آلتتان، زن باید حرکت شما را تحت کنترل داشته باشد و خود او مقدار فرو رفتن آلتتان را تعین کند، بنابر این او نیاز دارد که در بالا یا بصورت چهار دست و پا بر روی دستان و زانوهایش باشد، او نیاز دارد که با پائین آوردن خودش و یا با عقب بردن خود(در حالت چهار دست و پا) بر روی آلت شما قرار بگیرد. وقتی سر آلت شما وارد شد باید حدود یک الی دو دقیقه صبر کنید و آرام باشید و زن باید خود را شل کند تا مقعدش گشاد شود و بدنش حرارت بدن شما را احساس کند، وقتی که احساس کرد، می توانید باقیمانده آلت خود را فرو کنید، دوباره نیاز دارید که صبر کنید. آرام باشید، اگر پستان ها و یا چوچوله ی زن را ماساژ دهید می توانید به او لذتی دو چندان بدهید. اگر او یکبار قبلا ارگاسم شده است در هنگام فرو کردن او شل تر خواهد بود و بیشتر پذیرای شما خواهد بود، اگر او یکبار به ارگاسم رسیده او را بسمت ارگاسم دیگری ببرید.
همیشه تمرین کار ها را کامل تر می کند. اگر شما می خواهید که سکس مقعدی به یک جنبه از سکس عاشقانه و لذت بخش زندگی شما تبدیل شود باید وقت صرف کنید و شریکتان را آماده کنید. اگر شما سکس مقعدی را هفته ای یکبار یا بیشتر نداشته باشید، نیاز به صرف وقت بیشتری دارید. و اگر آمیزش مقعدی به یک مرحله ثابت در سکس شما تبدیل شده می توانیدامیدوار باشید که بدون صرف وقت و فقط با استفاده از یک روانکار عمل دخول راانجام دهید.

این مطالب از وبلاگ دکتر نازیلا (متخصص سکسولوژی از انگلستان)جمع آوری شده است وبرای آگاهی هرچه بیشتر مردم عزیز ایران در مورد مسائل زناشویی است. 


محصولات آرایشی و بهداشتی و زناشویی

کرم سفت کننده سینه بامجوز وزارت بهداشت ودرمان

باد کش بدن

روغن مورچه اصل نگین طلا با مجوز بهداشت

ژل زناشویی اینتیمو با تاییدیه بهداشت

كاندوم تاخیری میوه ای سیمپلكس:مختص مردان

كرم معجزه گر چندمنظوره با تاییدیه بهداشت

كرم دور چشم كلایون با تاییدیه بهداشت
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:


The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox